Bez kategorii
Zagęszczanie włosów – czy warto?
29 lipca 2015
0

 

 

9_Przedluzanie-i-zageszczanie-wlosow_900x700Zagęszczanie włosów to idealne rozwiązanie dla kobiet, których Matka Natura nie obdarzyła bujną czupryną. Wystarczy tylko kilka godzin, aby Twoje włosy stały się gęste i zachwycały objętością. Wyróżnia się kilka metod zagęszczania włosów. Do najbardziej popularnych zalicza się: doczepianie i uzupełnianie włosów. Wybór konkretnej zależy od Ciebie i stanu Twoich włosów.
Zagęszczanie włosów to zabieg, który nie tylko poprawi wygląd włosów, ale również podniesie Twoją samoocenę.

Włosy doczepiane

Doczepianie włosów to jedna z metod zagęszczania włosów, polegająca na przytwierdzaniu do skóry głowy gotowych pasemek włosów. Zabieg ten jest całkowicie bezbolesny i nie powoduje uczucia dyskomfortu. Podczas jego wykonywania włosy można przedłużyć od 20 do 60 cm. Wyróżnia się kilka metod doczepiania włosów:

  • na wosk
  • przy pomocy aluminiowych obrączek dostosowanych do koloru włosów klientki
  • za pomocą tulejek
  • techniką łuski klejowej

Dopinki wykonane z włosów naturalnych z powodzeniem można kręcić, prostować oraz poddawać innym zabiegom fryzjerskim. Ich trwałość zależy od tempa wzrostu włosów. Należy je wymieniać średnio, co 2-3 miesiące.

Uzupełnianie włosów

To kolejna metoda zagęszczania włosów, która polega na wszczepianiu pojedynczych włosów w mikroskórę (materiał imitujący skórę głowy). Gotowe uzupełnienie umieszcza się na głowie pacjentki.  Uzupełnienia wykonane z włosów naturalnych (europejskich, słowiańskich) można traktować jak swoje własne: prostować, kręcić, farbować. W przeciwieństwie do peruk w żaden sposób nas nie ograniczają. Można w nich spać, pływać, jeździć na rowerze i uprawiać inne, codziennie aktywności.

Cena:

Cena wykonania zabiegu zagęszczenia włosów zależy od wielu czynników:

  • wielkości ubytków
  • metody zagęszczania
  • długości, gęstości i jakości włosów

Dokładny koszt ustalany jest podczas indywidualnej konsultacji. Jednak musimy być przygotowani na to , że za naturalne uzupełnienie  średniej długości, będziemy musieli zapłacić ok. 4 tys. zł.

Alternatywa dla zabiegu zagęszczania włosów

Zanim zdecydujesz się na zabieg zagęszczania włosów warto przyjrzeć się dokładniej kondycji swoich włosów. Zadbać o nie. Na rynku farmaceutycznym znajdziemy wiele preparatów wspomagających porost włosów. Warto je przetestować, a później podjąć ewentualną decyzję o wykonaniu zabiegu zagęszczania włosów.

profolanProfolan to jeden z najbardziej skutecznych preparatów do walki z łysieniem. Swoją skuteczność zawdzięcza innowacyjnej formule GROW3 opartej na naturalnych składnikach, takich jak: pokrzywa, skrzyp polny, l-cysteina. Oprócz nich zawiera kompleks witamin i minerałów. Pierwsze efekty działania Profolanu, można zauważyć już po miesiącu regularnego zażywania preparatu.

Czytaj więcej … ZAMÓW TERAZ

 

 

revitaRevita szampon ma za zadanie zapobiec wypadaniu włosów i stymulować wzrost nowych. Zawiera w swoim składzie biotynę, cynk, salicylinę, witaminy z grupy B. Dzięki niemu włosy przestają wypadać, stają się grubsze a ich żywotność zostaje wydłużona.

Czytaj więcej … ZAMÓW TERAZ

 

 

spectralSpectral.RS spray stymulujący porost włosów, do codziennego stosowania. Pobudza naturalny wzrost cebulek włosa. Pomaga w utrzymaniu gęstości włosów mających skłonność do przerzedzania. Zawiera kompleks witamin i minerałów, w tym Animexil wzmacniający trzon włosa.

Czytaj więcej … ZAMÓW TERAZ